O nas - nauka pływania dla dzieci i dorosłych w Warszawie - 4elements Warszawa

O nas

Co znaczy 4elements

4elements to cztery żywioły, które odzwierciedlają nasze zamiłowanie do sportu.

Wiatr i woda symbolizują naszą wiedzę dotyczącą pływania oraz innych sportów wodnych, którą pragniemy przekazywać innym. Ziemia, tych które uprawiamy na lądzie latem, zimą i na co dzień. Ogień natomiast to nasza pasja i zaangażowanie, by rozpowszechniać aktywność fizyczną wśród dzieci, a także i dorosłych.

Nasza działalność skupia się głównie na prowadzeniu zajęć nauki pływania dla dzieci i dorosłych, które odbywają się na pływalniach w Warszawie (dzielnica Wola) oraz organizacji obozów letnich, zimowych i półkolonii.

Kim jesteśmy

Nazywamy się Sandra Siperek oraz Karolina Opara i jesteśmy pasjonatkami sportu. Ukończyłyśmy Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Wychowanie Fizyczne po czym postanowiłyśmy założyć 4elements – szkołę nauki pływania w Warszawie.

Jesteśmy instruktorkami pływania, narciarstwa zjazdowego, snowboardu, windsurfingu i gier zespołowych. Otwarte na nowe doświadczenia, pełne pomysłów i uśmiechu. Na co dzień pracujemy w Warszawie jako nauczycielki wychowania fizycznego.

Sandra i Karolina z 4elements

Czym się zajmujemy

  • Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci od 4 roku życia, młodzieży i dorosłych na pływalniach w Warszawie.
  • Organizacja obozów letnich i zimowych oraz półkolonii.
  • Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży.
  • Treningi personalne dla dorosłych.