Nauka pływania dla dzieci w Warszawie

Zajęcia grupowe dla dzieci

Zapraszamy na zajęcia nauki pływania dla dzieci w Warszawie. Od 2 do 5 osób w grupie zapewnia wzajemne motywowanie się do pracy oraz zdrową rywalizację. Zapewniamy bezpieczeństwo, zdobywanie nowych umiejętności technicznych oraz zajęcia w duchu fair play.

O przydzieleniu do grupy będzie decydował nie tylko wiek, ale również poziom zaawansowania dziecka.

Nauka pływania, Warszawa - basen w dzielnicy Wola z dziećmi i instruktorkami.

Grupa dzieci 4-5 lat – Grupa najmłodszych pływaków. Jedni będą poznawać środowisko wodne i uczyć się czuć w nim swobodnie, inni będą skakać, nurkować i pływać z akcesoriami. Zajęcia skoncentrowane na zabawie przeplatanej nauką podstawowych elementów pływania.

Grupa dzieci 6-7 lat – W tej grupie będziemy uczyć dzieci pływać samodzielnie dwiema technik pływania: stylem grzbietowym i dowolnym. Nauczymy się skakać ze słupka startowego i nurkować do dna basenu.

Grupa dzieci 8-9 lat – Doskonalimy poznane style pływackie oraz uczymy się nowych – stylu klasycznego i motylkowego. Mali pływacy w tej grupie wiekowej będą uczyć się skakać na główkę.

Grupa dzieci 10-13 lat – W tej grupie wiekowej szlifujemy pływanie wszystkimi stylami pływackimi. Uczymy się nawrotów i doskonalimy skoki na główkę ze słupka startowego.

Grupa młodzieży 14-18 lat – Grupa najstarsza. Doskonalimy cztery style pływackie, szczegółowo je analizujemy i dopracowujemy. Skaczemy, robimy nawroty do każdego ze stylów i pływamy długie dystanse oraz sprinty.

Indywidualna nauka pływania dla dzieci

Na zajęciach dostosujemy program nauki do potrzeb, umiejętności i tempa nauki dziecka.

Zajęcia indywidualnej nauki pływania odbywają się w dogodnym dla Ciebie terminie na wybranych basenach (Warszawa).

Nauka pływania dla dzieci Warszawa - Sandra ze swoim uczniem na besenie