SlowFamily - 4elements Warszawa

SlowFamily

SlowFamily

Termin

22-28.07.2023

Wiek

0-100 lat

Lokalizacja

Wnukowo, Strzechy Małe

Szczegóły obozu:

SlowFamily to nasz pomysł, aby trochę się zatrzymać, w tym coraz bardziej zwariowanym świecie. No może nie zupełnie zrobić stop, ale spędzić czas z najlepszymi rodzicami i najlepszymi dziećmi na naszym „rodzinnym” pod hasłem SLOW.

Jeśli pragniecie w te wakacje być blisko natury, w klimatycznym siedlisku, z przepysznym jedzeniem, jeśli pragniecie dać sobie czas dla siebie, chwilę poćwiczyć, bawić się, a przede wszystkim, jeśli pragniecie, by w tym czasie Wasze dzieci spędziły niezapomniane wakacje, aktywnie, radośnie i bezpiecznie to jesteśmy MY i nasz SlowFamily!

Do sedna:

Rodzicu – możesz wybrać NIC nierobienie lub COŚ robienie, ale w myśli rekreacji i czerpania przyjemności z ruchu w miejscu, które pobudza twoje zmysły i wyobraźnie. Pozwoli wypocząć i mieć chwile dla siebie. Czeka na Was rekreacja na wodzie, w lesie i na lądzie pod okiem pasjonatek tego typu wypoczynku. 

Ciekawi Cię co spotkasz na miejscu, by nie robić NIC? Leżaki, trawa, drzewa, mały zewnętrzny basen, marina i dostęp do jeziora, wszystko z dała od miasta. 

A co Cię spotka, by porobić COŚ więcej? 

Treningi tenisowe, wyprawy kajakowe, skoki z SUPa, streching na macie, roller, wieczorne dartsy i…. Na miejscu dowiesz się więcej. Zamknij oczy i zacznij odliczać dni. Wieczorami będziemy wspólnie chillować i upajać się klimatem.

Co czeka wasze DZIECI? 

Sielanka! Będziemy spędzać dużo czasu w wodzie, wypływać na SUPach i dmuchańcach, będziemy lepić wielkie zamki z piasku. Oprócz tego będziemy zajadać wate cukrową i staniemy się odkrywcami ziem nieznanych. Zdecydowanie będziemy się też usamodzielniać z dala od rodziców. Może staniemy się mistrzami kuchni lub aktorami? Ale, ale..będzie też dużo ruchu. Z nami nie może zabraknąć integracji, piłek, rakietek i sportowych emocji.

Dorośli mogą wymieniać się NIC-em i COŚ-em, a dzieci od 4 roku życia hasają z nami codziennie.

Zapewniamy:

  • Nocleg
  • Wyżywienie 3x dziennie i opcje NIC lub COŚ,
  • Ubezpieczenie
  • Opiekę medyczną

Za ile?

Dzieci do 3 lat*Dzieci 4-7 latDziecko 7+Dorosły
opcja COŚ X2.970 pln3.400 pln3.450 pln
opcja NICGratisXX2.860 pln

*Dziecko do 3 lat opcja NIC w łóżku z rodzicem lub łóżeczku turystycznym, bez wyżywienia

Dojazd we własnym zakresie. 

Rozpoczynamy obiadem, kończymy śniadaniem. 

Istnieje możliwość wykupienia opcji COŚ na miejscu – koszt 700 pln 

Zapisy i płatności

mailowo [email protected], tel Sandra 798-968-416, Karolina 798-784-748

Płatności:

4elements Karolina Opara
ul. Jana III Sobieskiego 6/47
02-957 Warszawa
95 1140 2004 0000 3102 8286 4281

By zapewnić sobie miejsce należy wpłacić I transzę w wysokości 800 zł/os. gotówką lub przelewem na konto do 7 dni od dnia zgłoszenia.